JAK TO U NÁS CHODÍ

Objednání na přesný čas, bez čekání

Bezbolestné zákroky díky anestezii

Bezhotovostní platby kartou

Automatické připomenutí termínu SMS zprávou

Komunikace pomocí e-mailové schránky

REGISTRACE

Registrace v DentAurum není automatická, i Vy si musíte být jisti, že jste si vybrali správně. Na vstupním vyšetření společně prokonzultujeme stav Vašich zubů a dásní a provedeme kompletní vyšetření. V případě, že zjistíme nedostatky v péči o zuby a dásně, bude Vám doporučena dentální hygiena. Po jejím absolvování a zlepšení stavu Vám bude podrobně sestaven a zaslán léčebný plán a po jeho vzájemném odsouhlasení proběhne registrace.

Za svými postupy si natolik stojíme, že poskytujeme prodlouženou 3letou záruku na kvalitu ošetření.*

*prodloužená 3letá záruka na ošetření je podmíněna absolvováním pravidelných preventivních prohlídek a dodržováním perfektní ústní hygieny


JAK ZRUŠIT TERMÍN

Termín Vašeho ošetření lze bezplatně měnit nejpozději 24 hodin předem. V případě, že se nemůžete na plánované ošetření dostavit, kontaktujte nás, prosím, přednostně telefonicky.
Pokud se necítíte dobře, kašlete nebo máte opar, zrušte prosím plánovanou návštěvu alespoň den předem, Váš stav zohledníme při plánování náhradního termínu.

V případě pozdní omluvy v den Vašeho ošetření, za předpokladu, že za vás neseženeme náhradního pacienta, Vám bude účtován storno poplatek. Výši storno poplatku rozlišujeme:

STOMATOLOGICKÉ SLUŽBY

STORNO 30 minut ošetření800 Kč
STORNO 45 minut ošetření1.300 Kč
STORNO 60 minut ošetření1.700 Kč
STORNO 75 minut ošetření2.200 Kč
STORNO 90 minut ošetření2.600 Kč

DENTÁLNÍ HYGIENA

STORNO 30 minut ošetření450 Kč
STORNO 45 minut ošetření675 Kč
STORNO 60 minut ošetření900 Kč
STORNO 75 minut ošetření1.125 Kč

Storno poplatky jsou stanoveny na základě fixních nákladů ordinace a slouží k jejich uhrazení (nájem, elektřina, fixní mzda pracovníků, internet, leasingové splátky na přístrojové vybavení, software XDENT a další). Neslouží k náhradě ušlého zisku.TRANSPARENTNÍ PLATEBNÍ METODY

V naší ordinaci se platí pouze platebními kartami, prosíme, počítejte s tím. Hotovost od vás, z důvodu vysokého hygienického režimu zubní ordinace, nebudeme přijímat.

DÉLKA OŠETŘENÍ

Délka ošetření závisí na typu a rozsahu samotného výkonu a pohybuje se zpravidla mezi 40 až 120 minutami. Pracujeme s lupovými brýlemi, operačním mikroskopem a kofferdamem. Pro nás je důležitá kvalita ne kvantita.

NAŠE ZÁSADY

Na pacientech nám záleží. Pro nás je důležitá KVALITA ošetření. Naším cílem není vrtat, opravovat a řešit opakující se problémy. Naším společným snem je, aby každý pacient odcházel s úsměvem na tváři z každé preventivní prohlídky. S Vašimi zuby neexperimentujeme, chceme pro Vás jen to nejlepší. A věříme, že společnými silami to lze dokázat. Pokud budete dodržovat naše doporučení, nemusíte mít o své zuby strach. Věříme, že jedině čistý zub se nezkazí a jsme tu plně pro Vás, abychom Vám k tomu pomohli.