BĚLENÍ ZUBŮ

Krásný zářivý úsměv je touhou každého z nás. Našim pacientům nabízíme možnost bělení zubů technikou kombinovaného nebo vnitřního bělení.

Kombinované bělení je spojení bělení domácího a ordinačního. Pouze touto kombinací lze dosáhnout vynikajícího výsledku s dlouhodobou trvanlivostí.
Používáme systém PURE WHITENING, který je založen na respektu k základním principům chemie a fyziologie. Díky tomu dokážeme garantovat perfektní výsledek každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.

Domácí bělení – pacientovi jsou zhotoveny otisky zubů, podle kterých jsou v laboratoři zhotoveny individuální nosiče zubů z tenké ohebné folie. Do individuálního nosiče nanáší pacient malé množství bělícího gelu, vkládá si jej do úst a nechává působit po stanovenou dobu. Tuto proceduru pacient opakuje po dobu 2-4 týdnu do dosažení požadovaného odstínu.

Ordinační bělení – je rychlá varianta bělení zubů, která spočívá v nanesení silně koncentrovaného peroxidu vodíku na zuby. Na dásně se aplikuje ochranná bariéra, aby nedošlo k jejich podráždění. K této variantě však v naší ordinaci přistupujeme zřídka.

Vnitřní bělení – lze použít jen u „mrtvých zubů“ (endodonticky ošetřených), které po čase mění barvu a tmavnou. Metodou vnitřního bělení zubů lze dosáhnout velmi efektivního vybělení zubů a obnovení původního nezbarveného odstínu.